Schmidt Anitának szólt a taps a Tattersallban

Október 9-11. között a Nemzeti Lovarda szabadtéri pályáján zajlott a Díjlovagló Magyar Országos Bajnokság és Fiatal Lovak Bajnoksága. A rendezvény közel 80 lovas és 95 ló részvételével zajlott, a koronavírus járvány miatt azonban közönség nélkül, zárt kapuk mögött. Az érdeklődők a versenyszámokat a Riderline élő közvetítésén keresztül követhették.

Országos Bajnokság 2020

Felnőtt Magyar Bajnokság:

  1. Schmidt Anita – LIMITLESS (Appasionata LK KH SE)
  2. Losonczy Anikó – DIOR S (Ács József LSE)
  3. Szokola Csaba – ENYING (SUMI EQUI-SPORT KFT.)
  4. Ács Róbert – FIORETTO (Ács József LSE)
  5. Szalai Nikolett – WILLI THE HIT (Ács József LSE)
  6. Decsi Enikő – COMICO XIV (Xenophon Lovas Klub)

Nehézosztályú Bajnokság:

  1. Yom Tov Jazmin – BOJENGEL (GO FAST SHS)
  2. Ács Róbert – INTENDRO A VAN DE NACHTEGAELE (Ács József LSE)
  3. Nébel Viktória – QUATERBOY (E.QALLE-COOL) (Victoria DSE)
  4. Wassibauer Mariette – BRILLIANT EPP (SUMU-LÓ Lovas SE)
  5. Nagyházi Júlia – LOLA (Xenophon Lovas Klub)
  6. Mikó Tamás – MAESTOSO XXXIII-31 (Szilvásváradi LSKE)
  7. Kardos Adrienn – LONDON (Appasionata LK KH SE)
  8. Németh Réka – STEEL FIRE ARCHIBALD (Xenophon Lovas Klub)

Fiatal Lovak Bajnoksága 2020

4 éves lovak

  • 1. Patik Csenge Kata – LOWY-TAR (Foltin Lovas Park)
  • 2. Edmár Péter – LA BAMBA
  • 3. Szokola Csaba – MERLIN (SUMI EQUI-SPORT KFT.)
  • 4. Malaczkov Fanni – LORD LEICESTER (DÓRA LK)
  • 5. Bálint Tamás – SILVERLINE (Xenophon Lovas Klub)
  • 6. Ballun Katalin – FÜRSTIN (Sóskúti LSE)
  • 6. Edmár Péter FIRST APPLE (SVK)
  • 8. Nagy Dominik – SIGLAVY CAPRIOLA XVI-20 (Csömöri LTKE)

5 éves lovak

  1. Técsy-Papp Gabriella – BARROSA NOIR (Técsy SE)
  2. Bálint Tamás – ENIGMA (Xenophon Lovas Klub)
  3. Sedlmayer Eszter – CIACON (Victoria DSE)
  4. Edmár Péter – KATHMANDU (SVK)
  5. Jankovich Anna – SPIRIT )Equi-Plus LSE)
  6. Tamás Domán – DON V (Szárnyaló Lovas SE)

6 éves lovak

  1. Gálfi Antónia – BRILLANT MOKKA SAHNE (Xenophon Lovas Klub)
  2. Patik Csenge Kata – CLAIR (Foltin Lovas Park)
  3. Szokola Csaba – MSJ SAN SEBASTIAN (SUMI EQUI-SPORT KFT.)
  4. Edmár Péter – JEMIMA LH (SVK)
  5. Sáfár Anna – SANTIS (Victoria DSE)
  6. Kafka Zsófia – FRANCES (Dánosi Lovas Klub)

7 éves lovak

  1. Ács Róbert – BENTLEY (Ács József LSE)
  2. Sámoly Zsófia – CHRISTO (Pannon Royal Lovasklub)
  3. Lőkös Larissza Anna – PANNON ROYAL ROSETTA STAR (Pannon Royal Lovasklub)
  4. Edmár Péter IRISH COFFEE BH (SVK)

Részletes eredménylisták >>

Fotó: Tokodi Tícia, Tic Photo

Kezdjen gépelni majd nyomjon entert a kereséshez

X